Prosperity Newsletter - logo
Newsletter udostępniamy dzięki uprzejmości serwisu prosperity.memes.pl

To początek rewolucji

Jesteśmy w przededniu powstania zupełnie nowego porządku gospodarczego – uważa wybitny amerykański ekonomista i politolog Jeremy Rifkin. Naukowiec opowiada, jak wyglądać będzie kapitalizm epoki cyfrowej i społeczeństwo, w którym dobra i usługi będą oferowane za darmo.

Do 2020 r. na świecie będzie 13 „superstarych” społeczeństw

Dziś są trzy – podaje raport agencji ratingowej Moody’s, który ostrzega, że starzejąca się populacja naszej planety zaczyna ściągać w dół globalny wzrost gospodarczy.

Siła rynku byka to już istna epopeja

SP 500 dobił do 2000 punktów – to idealny czas, by rozważyć szczegółowo rynek byka, który dociera już do rozrzedzonej warstwy atmosfery.

Geopolityczny plan Putina

Dziś Putin nie jest prezydentem. Jest carem. Dzięki operacji na Ukrainie stał się najbardziej wyrazistym przywódcą, jedynym samcem alfa na globalnej arenie. To jednak zaledwie część bardziej ambitnego projektu.

Bańkonomia i przyszłość nieruchomości

Ekonomia jest jak malarstwo Moneta. Stojąc zbyt blisko, widzisz tylko mnóstwo przypadkowych uderzeń pędzla. Ale jeśli cofniesz się kilka kroków – wyłoni się obraz.

Notowania kursów walut, bieżące wskaźniki GPW i główne wskaźniki światowe udostępniamy Państwu dzięki uprzejmości serwisu Stooq.pl
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).