Innowacyjne ubezpieczenie zdrowotne

W dostępnych na rynku ubezpieczeniach zdrowotnych "taniej" oznacza "dużo mniej". Mniej lekarzy specjalistów, u których można się leczyć, mniej placówek, mniej badań, z których można skorzystać.

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenie zdrowotne inne niż wszystkie.

 

 

 

Nawet w najtańszym pakiecie nasi Klienci mają dostęp do wielu wyspecjalizowanych placówek medycznych, do pełnego katalogu lekarzy ponad trzydziestu specjalności i do pełnej diagnostyki - bez względu na wysokość opłacanej składki.

 

 

Przewaga tego rozwiązania jest ogromna. Istnieje bowiem wiele ośrodków medycznych, które - specjalizując się w określonej grupie schorzeń - nie są dostępne dla Klientów „abonamentowych”, lub tych, którzy nie płacą maksymalnych składek za ubezpieczenie.

Bez kolejek, bez skierowania, bez karencji i ankiety medycznej, dostęp do podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej wraz z pełnym profilaktycznym przegląd stanu zdrowia raz w roku oraz pracowniczych badań okresowych.

Wszystko to w przedziałach cenowych dostosowanych do możliwości finansowych Klienta. Różnice w cenie wariantów wynikają jedynie z liczby wizyt w roku.

 

 

Ochroną mogą zostać objęci także małżonkowie, partner i dzieci. Minimalna liczba przystępujących – trzy osoby. Składki już od 50 zł miesięcznie.

 

 

Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, lecz przede wszystkim jakościowo. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

Kontur mapy Polski
© 2006-2019  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).