Innowacyjne ubezpieczenie zdrowotne

W dostępnych na rynku ubezpieczeniach zdrowotnych "taniej" oznacza "dużo mniej". Mniej lekarzy specjalistów, u których można się leczyć, mniej placówek, mniej badań, z których można skorzystać.

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenie zdrowotne inne niż wszystkie.

 

Ubezpieczenie zdrowotne to komfort i bezpieczeństwo. Gwarantuje szybki dostęp bez skierowania do lekarzy wielu specjalności w rozbudowanej sieci placówek medycznych.

Brak ankiety medyczne przy zawarciu ubezpieczenia, umawianie wizyt przez telefon, brak konieczności wyczekiwania na wizytę, szeroka gama placówek medycznych na terenie całego kraju, refundacja kosztów poniesionych w innych ośrodkach medycznych - to usługi oferowane przez nasze ubezpieczenia zdrowotne.

 

 

Nawet w najtańszym pakiecie nasi Klienci mają dostęp do wielu wyspecjalizowanych placówek medycznych i do szerokiego wyboru specjalności lekarskich - bez względu na wysokość opłacanej składki.

 

 

Ceny dopasowane do możliwości Klienta. Dla firm możliwość ujęcia składki jako kosztu uzyskania przychodu, przy czym nie jest ona wliczana do podstawy wymiaru składki ZUS!

 

 

Ochroną mogą zostać objęci także małżonkowie, partner i dzieci. Minimalna liczba przystępujących – trzy osoby. Składki już od 40 zł miesięcznie.

 

 

Klientom oferujemy sprawdzone oferty ubezpieczeń zdrowotnych firm Compensa TU SA oraz Saltus Ubezpieczenia. Oba programy są unikatowe, a ich dobór, zależy od preferencji i potrzeb Klienta.

Dla uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr telefonu 58 350 99 99 lub skorzystanie z formularza kontaktowego poniżej.

Informacja o Perfect NDF SA jako agencie ubezpieczeniowym.

 

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

Kontur mapy Polski
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).