Innowacyjne ubezpieczenie NNW i utraty dochodu

Rozwiązanie rekomendowane przez Perfect NDF SA, innowacyjne na polskim rynku, daje możliwość ubezpieczenia się od utraty dochodu - w wysokości odpowiadającej rzeczywistym zarobkom (nawet do kwoty 10 mln zł) i od niezdolności do pracy we własnym, dotychczas wykonywanym zawodzie.

 

Klienci Perfect NDF SA uzyskują dostęp do świadczeń, których wysokość i warunki przyznania są unikatowe na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Świadczenia podstawowe:
  • świadczenie z tytułu całkowitej okresowej niezdolności do pracy wskutek choroby lub wypadku - gwarantujące wypłatę miesięcznego zasiłku na pokrycie kosztów stałych prowadzonej działalności np. czynsze, leasing, płace itp. - do 65% średniego miesięcznego dochodu brutto.
  • świadczenie na wypadek śmierci wskutek NW - nawet 10.000.000,00 zł
  • świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek NW - maksymalnie do 10.000.000,00 zł
  • świadczenie z tytułu całkowitej trwałej niezdolności do pracy wskutek choroby lub NW - do 10.000.000,00 zł

 

 

Produkt ten zaspokaja potrzeby w przypadku utraty możliwości zarabiania na skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Dostępne na rynku polisy z niską sumą ubezpieczenia zabezpieczają wyłącznie w przypadku całkowitej niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy.

 

 

Polisa jest przeznaczona głównie dla:

  • osób, które wykonują samodzielnie działalność gospodarczą,
  • osób, które osiągają dochody pracą „własnych rąk”: prawników, notariuszy, komorników, lekarzy, handlowców, menadżerów itp.,
  • prezesów firm i osób kluczowych dla spółki, potrzebujących zabezpieczenia wspólników, rodzin, kredytów itp.,
  • zawodowych sportowców, osób uprawiających sporty ekstremalne i podejmujących ryzyko wojenne (np. dziennikarzy) - do tej pory te kategorie ubezpieczeń nie były dostępne.

Ubezpieczenie charakteryzuje się ogromną elastycznością, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do swoich potrzeb.

Szczegóły - w rozmowie z doradcą.

 

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

Kontur mapy Polski
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).