Perfect Rodzina

Czy taniej musi oznaczać mniej? W ubezpieczeniach zasada ta nie zawsze obowiązuje. Oferowane przez Perfect ubezpieczenie mieszkań i domów Perfect Rodzina, które pozwala niekiedy zmniejszyć składkę aż o 30%, gwarantuje pełny zakres ochrony Twojego majątku. Co ważne - przy sprawnej i szybkiej likwidacji szkody.

 

Główne korzyści z ubezpieczenia:

  • Sumę ubezpieczenia ustalamy wg wartości odtworzeniowej, czyli odpowiadającej pełnym kosztom odtworzenia mienia do stanu nowego.
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmuje konsekwencje życia prywatnego na terenie całej Europy
  • W ubezpieczeniu jest opcja ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków w najniższej cenie na rynku, za podany zakres udzielonej ochrony.
  • Stosujemy zniżki za kontynuację ubezpieczenia mienia zawarte także w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. Po trzech latach bezszkodowego ubezpieczenia udzielamy do 30% zniżki.

 

Przykład wysokości składki dla mieszkania wartości 350 tys. zł, bez udziału własnego (zastosowano zniżkę specjalną 20% i zniżkę za 3-letni okres bezszkodowy w innym towarzystwie ubezpieczeniowym):

Przedmiot ubezpieczeniaSuma ubezpieczenia
Ubezpieczenie mienia od ognia z zdarzeń losowych Mieszkanie z pomieszczeniem gospodarczym wraz ze stałymi elementami 350 000 zł
Ruchomości domowe 50 000 zł
Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju Ruchomości domowe wraz ze stałymi elementami 20 000 zł
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC w życiu prywatnym 50 000 zł
Przepięcia 10 000 zł
Wandalizm 5 000 zł
Wysokość składki 328 zł rocznie
Ubezpieczenie 3 osób do 60 roku życia od następstw nieszczęśliwych wypadków 92 zł rocznie

 

 

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić. Wypełnij prosty formularz - prześlemy Ci kalkulację ubezpieczenia Twojego mieszkania lub domu.

 

 

Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych. Uszczegółowimy informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia, następnie wystawimy polisę i prześlemy Państwu jej skan e-mailem.

Aby umowa doszła do skutku, musimy w ciągu siedmiu dni otrzymać zwrotnie e-mailem podpisany skan polisy i dowód opłaty składki na podane na polisie konto towarzystwa ubezpieczeń. Po spełnieniu tych warunków wysyłamy polisę pocztą.

Informacja o Perfect NDF SA jako agencie ubezpieczeniowym.

 

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

Kontur mapy Polski
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).