Krzysztof Karżewicz

Prezes Zarządu

Krzysztof Karżewicz

Biogram

Związany z firmą Perfect od początku jej istnienia, czyli od 1994 roku. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń. Jest absolwentem Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, ukończył Europejską Akademię Planowania Finansowego – stopień EFG, Tracy College International.

Równolegle z pracą zawodową kontynuował naukę w Akademii Biznesu Ernst&Young – Zarządzanie Firmą oraz w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu – Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Prywatnie pasjonuje go narciarstwo i tenis ziemny.

Wiktor Jacyno-Onuszkiewicz

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Wiktor Jacyno-Onuszkiewicz

Biogram

W 1994 roku powołał do życia firmę, która dziś staje się jedną z największych multiagencji w kraju. Ma wysokie kompetencje menadżerskie i liderskie w obszarze zarządzania i wsparcia sprzedaży. Prywatnie jest doświadczonym pilotem – w powietrzu spędził ponad 1000 godzin, latał m.in. na samolotach odrzutowych. Dziś lata turystycznie, dla przyjemności.

Absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie. Służył w Wojskach Lotniczych na 14 typach samolotów (odrzutowe, tłokowe a także śmigłowce).

Ukończył szereg szkoleń z dziedziny retoryki, motywacji, zarządzania oraz finansów m.in. Tracy College International, Limra International oraz Europejską Akademię Planowania Finansowego, uzyskując stopień EFG.

Z branżą ubezpieczeniową jest związany od roku 1992 poprzez firmę Invest Consult International z siedzibą w Wiedniu, gdzie pracował początkowo jako niezależny konsultant, a następnie jako dyrektor struktury.

W roku 1994 współzałożyciel i dyrektor nadal funkcjonującego podmiotu - Perfect Consulting Sp. z o.o. Rok później współzałożyciel i prezes spółki cywilnej Perfect Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe, przekształconej w styczniu 2002 r. w spółkę jawną.

W roku 2002 był jednym z założycieli Polskiej Izby Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i Finansowego, gdzie nadal sprawuje funkcję członka Zarządu. Jest autorem "Kodeksu Etyki" pośredników ubezpieczeniowych i finansowych (dostępnego na stronie internetowej Izby).

Pozostaje współwłaścicielem Spółki Jawnej Perfect, będącej akcjonariuszem większościowym Perfect NDF SA (działalność ubezpieczeniowa prowadzona przez Spółkę Jawną, jednogłośną decyzją jej właścicieli, zostanie wniesiona na początku roku 2011 do Perfect NDF SA, podwyższając jej kapitał zakładowy).

Wiktor Jacyno-Onuszkiewicz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Lotnictwo jest nadal jego pasją. Dziś lata turystycznie, dla przyjemności. Od 1975 roku jest członkiem aeroklubów (obecnie Aeroklubu Gdańskiego).

Jacek Kasprzyk

Członek Rady Nadzorczej

Jacek Kasprzyk

Biogram

Absolwent Wydzialu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych pracuje od 1997 roku. Poza prowadzoną przez siebie działalnością szkoleniową dla firm i przedsiębiorców, uczestniczył w wielu szkoleniach zawodowych, także organizowanych przez Limra International czy EAFP. Pracował m.in. jako dyrektor sprzedaży agencyjnej w PZU Życie. Od 2005 roku na stałe związany z Perfect NDF SA, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. szkoleń i rozwoju.

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).