Ruch uliczny widziany z wnetrza samochodu

Od początku stycznia do końca czerwca 2018 r. wystawiliśmy naszym Klientom 4 tysiące polis majątkowych. Większość z nich to ubezpieczenia komunikacyjne, które zawsze były silną pozycją w naszej ofercie.

 

Klienci doceniają indywidualne podejście i możliwość wyboru ubezpieczyciela zgodnie z najbardziej korzystną stawką i rodzajem umowy. Zazwyczaj po pierwszej zawartej polisie klient zostaje z nami na kolejne lata, doceniając jakość oferty Perfect NDF SA w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

Klienci wybierają to co dla nich najlepsze, ale kluczową sprawą jest wiedza i doświadczenie pracowników przygotowujących ofertę, oraz wypracowane dla naszych klientów zniżki u ubezpieczycieli.

Kończy Ci się ubezpieczenie OC lub AC? Sprawdź i porównaj dostępne propozycje. Dysponujemy ofertami niemal wszystkich krajowych firm ubezpieczeniowych, jesteśmy pewni, że znajdziemy i dla Ciebie korzystne warunki.

Informacja o Perfect NDF SA jako agencie ubezpieczeniowym.

____
Fotografia: Samuele Errico Piccarini / Unsplash

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).