Ubezpieczenie na życie dla seniorów w ofercie Perfect

Do naszej oferty wprowadzamy wyjątkowe ubezpieczenie na życie: jest ono przeznaczone dla seniorów. W niektórych wariantach nie są nawet wymagane badania medyczne.

 

W standardowych ofertach większości firm trudno znaleźć ubezpieczenie, do którego przystąpić może osoba starsza – ktoś, kogo numer PESEL zaczyna się od czwórki, albo i piątki. Ofert dla 65-, czy nawet 55-latków po prostu brakuje.

U nas wiek przystąpienia to nawet… 85 lat (słownie: osiemdziesiąt pięć lat)! Zawarte ubezpieczenie jest bezterminowe, czyli ochrona nie zakończy się z powodu osiągnięcia jakiejś granicy wieku – wystarczy opłacać składkę.

Choć ich nazwa to „ubezpieczenie na życie”, to w większości wariantów wypłata świadczeń następuje nie tylko w przypadku śmierci. Warianty różnią się szczegółami, ale pieniądze należą się w wielu życiowych sytuacjach związanych z nieszczęśliwymi wypadkami, czy „tylko” leczeniem szpitalnym.

Proponujemy wybór spośród siedmiu wariantów, zróżnicowanych pod względem zakresu ochrony i wysokości świadczeń. Dla części z nich przy zawieraniu umowy nie jest wymagana ankieta medyczna, nie padają nawet pytania o stan zdrowia. Jesteśmy przekonani, że wśród nich każdy znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie.

Zapoznanie się z warunkami ubezpieczeń podpowiadamy szczególnie tym, którzy chcą zatroszczyć się o swoich rodziców, wkraczających w wiek bardziej niż dojrzały. Polisa może być dobrym prezentem, który swoją przydatność wykaże w trudniejszym momencie życia.

Szczegóły - na stronie oferty.

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).