Statuetka Gepard Boznesu, proj. Katarzyna Pągowska

Miło nam poinformować, że Perfect NDF S.A. otrzymał nagrodę Geparda Biznesu w Konkursie Gepardy Biznesu 2015. Konkurs jest organizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, a głównym kryterium klasyfikacji jest kondycja ekonomiczna firm i określony wzrost ich wartości. Prezes Perfect NDF Krzysztof Karżewicz odbierze tytuł i statuetkę w czasie IV Kongresu Europejskiej Gospodarki 21 czerwca 2016 r. w Warszawie.

 

 

Misją organizowanego od 2006 roku konkursu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków, a także zacieśnienie współpracy między nimi.

W ramach konkursu wyłaniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy, a kryterium jest wzrost ich wartości rynkowej, liczonej metodą  porównania do spółek giełdowych. Metodę tę opracował Instytut Bankowości Spółdzielczej i stosuje ją także do uproszczonej wyceny firm spoza Giełdy Papierów Wartościowych.

Laureaci Konkursu otrzymują statuetkę Gepard Biznesu, zaprojektowaną w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).