Pierwsze urodziny OtwARTej

Za nami pierwsze urodziny OtwARTej. W magicznej atmosferze zaproszonych gości spotkało sporo niespodzianek. Mogli między innymi obejrzeć pokaz tanga argentyńskiego oraz z bliska podpatrzeć pracę szefa kuchni. Maciej Sztuksztulk serwował gościom między innymi koreczki w różnych smakach, kanapki, tarty według przepisu Gordona Ramsaya. Jako danie główne podano stek z łososia w sosie homarowym z krewetką. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć urodzinowego tortu. Atmosfera jak zawsze w OtwARTej – magiczna.

 

Należąca do firmy Perfect kawiarnia OtwARTa jest zlokalizowana w sercu Gdańska Wrzeszcza, na terenie Garnizonu - osiedla o ponad stuletniej tradycji. Jest miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych.

OtwARTa nie tylko karmi gości, ale i oferuje m. in. bogato wyposażoną bibliotekę. Regularnie odbywają się tu artystyczne wieczory z udziałem czołowych przedstawicieli świata sztuki i kultury.

 

Pierwsza rocznica OtwaARTej - przed wejściem
Pierwsza rocznica OtwaARTej - gościom przygrywali zaprzyjaźnieni muzycy
Pierwsza rocznica OtwaARTej - jedna z kulinarnych atrakcji
Pierwsza rocznica OtwaARTej
Pierwsza rocznica OtwaARTej - czas na kulinarne doznania
Pierwsza rocznica OtwaARTej - prezes Krzysztof Karżewicz udziela telewizyjnego wywiadu
 

 

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).