20150714 platforma

Prawie każdy rodzic daje dziecku kieszonkowe. To świetna okazja, by zacząć wprowadzać dziecko w świat pieniędzy. A ponieważ - jak wiadomo - dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, prezentujemy platformę edukacyjną, dzięki której dziecko będzie stopniowo poznawało świat finansów.

 

Edukacja finansowa w szkołach nie istnieje, w domu niewielu z nas wie, jak się do tego zabrać i nauczyć dziecko wartości pieniądza, odróżniania zachcianek od potrzeb, gospodarowania oszczędnościami.

Na platformie edukacyjnej, którą chcemy Państwu zaprezentować, poprzez zabawę, gry i dzięki wirtualnym przyjaciołom, dzieci stopniowo poznają świat finansów i gospodarowania posiadanymi pieniędzmi. Podłączana do komputera skarbonka dokładnie wskaże ilość pieniędzy znajdujących się wewnątrz i pozwoli dziecku zaplanować przyszłe wydatki.

Te i wiele innych możliwości programu edukacji finansowej dzieci i młodzieży z przyjemnością przedstawi Państwu Jacek Kasprzyk (tel. +48 792 184 280). Zapraszamy również do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).