E. Dębińska, E. Giza, K. Jacyno-Onuszkiewicz, M. Fereniec

30 stycznia 2015 r. w naszej kawiarni finansowej OtwARTA odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 20-lecia Perfect NDF SA. Wśród zaproszonych gości, oprócz doradców i pracowników firmy znaleźli się m.in. kluczowi partnerzy spółki i przedstawiciele klientów.

 

Głównym akcentem uroczystości było wręczenie pamiątkowych statuetek przedstawicielom kluczowych towarzystw ubezpieczeniowych na co dzień współpracujących z Perfect NDF SA, a także przekazanie nagród, dyplomów i wyróżnień współpracownikom spółki.

Oglądając fragmenty filmów z obchodów 10- i 20-lecia firmy, goście mogli wysłuchać wspomnień najbardziej doświadczonych doradców i skosztować specjalnie przygotowanego na ten wieczór menu. Jubileusz był również okazją do przedstawienia przez prezesa Krzysztofa Karżewicza celów i planów firmy na najbliższy okres.

Spotkanie uświetnił koncert znanego i lubianego w Trójmieście duetu muzycznego Michał Urbaniak - John Leisner.

Wszyscy podkreślali wyjątkowy klimat i charakter miejsca, życząc sobie nawzajem kolejnego spotkania za pięć lat, z okazji 25-lecia Perfect NDF SA.

 

Statuetka dla TU Compensa
W. Jacyno-Onuszkiewicz
Szefowie i pracownice Centrali
Goście
 
Koncert
W. Jacyno-Onuszkiewicz i K. Karżewicz
Prezes kroi tort
Menadżer kawiarni
 

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).