Otwarcie kawiarni - rzeźba

7 grudnia 2014 r. na kulinarnej i kulturalnej mapie Trójmiasta pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce - Kawiarnia OtwARTa, należąca do firmy Perfect. Zlokalizowana w sercu Gdańska Wrzeszcza, na terenie Garnizonu - osiedla o ponad 100-letniej tradycji, OtwARTa będzie miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych.

 

OtwARTa to nie tylko miejsce, w którym można zatrzymać się na dobry wegetariański lunch, kawę, domowe desery i przetwory bazujące na ekologicznych składnikach. Do dyspozycji gości jest bogato wyposażona biblioteka, dwa telewizory plazmowe i projektor, dzięki któremu "będzie się działo" sportowo, kulturalnie i muzycznie.

Ofertę kawiarni wzbogacą wydarzenia poświęcone zdrowemu stylowi życia i odżywiania, finansom i własnemu rozwojowi, a także cykliczne wieczory, na które będziemy zapraszać czołowych przedstawicieli świata sztuki i kultury.

 

Otwarcie kawiarni - wejście
Otwarcie kawiarni - prezes K. Karżewicz
Otwarcie kawiarni - bar
Otwarcie kawiarni - gościez

 

Więcej - na profilu kawiarni OtwARTa na Facebooku.

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).