of vertus k

Perfect Ochrona - to wyjątkowe ubezpieczenie na życie, które wprowadziliśmy do oferty naszej firmy, wyróżniające się nie tylko szerokim zakresem świadczeń, ale przede wszystkim innowacyjnym podejściem do czasu trwania ochrony ubezpieczeniowej.

 

Na rynku ubezpieczeń na życie funkcjonują dziesiątki produktów, które mają chronić klienta i zapewniać bezpieczeństwo finansowe rodzinie w przypadku śmierci ubezpieczonego. Główny problem polega jednak na tym, że w wieku 65-70 lat (a więc w okresie, kiedy ubezpieczenie jest najbardziej potrzebne ubezpieczonemu lub rodzinie) albo kończy się okres ubezpieczenia, albo wygasają ważne i bardzo potrzebne świadczenia.

W ubezpieczeniu Perfect Ochrona nasi Klienci mają zagwarantowaną pełną ochronę bezterminowo, bez względu na wiek, stan zdrowia czy wykonywany zawód do 70. roku życia, a także po tym okresie. Warunek - wiek Klienta w chwili zawarcia umowy nie może przekroczyć 55 lat.

Jeżeli ten warunek jest spełniony, bez względu na pózniejszy wiek czy stan zdrowia chronimy i zabezpieczamy Klientów finansowo w przypadku: wystąpienia złamań, doznania uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu wskutek choroby lub wypadku, niezdolności do pracy, prozeprowadzonej operacji, poważnych zachorowań, chorób śmiertelnych, śmierci naturalnej ubezpieczonego lub jego Partnera oraz w wyniku śmierci NNW, w wypadku komunikacyjnym.

Nasi Klienci mają również komfort korzystania bezterminowo z dodatkowych świadczeń typu: rekonwalescencja, sanatorium. Wszystko to za bardzo konkurencyjną składkę - od 42 PLN miesięcznie.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia można uzyskać kontaktujac się z naszymi doradcami lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).