Ireneusz Jacyszyn

1 grudnia 2010 roku Rada Nadzorcza Perfect NDF SA rekomendowała powołanie pana Ireneusza Jacyszyna na członka Rady Nadzorczej spółki. Od 1994 roku związany z branżą ubezpieczeniową, I. Jacyszyn zajmował wysokie stanowiska menedżerskie w departamentach sprzedaży Commercial Union (obecnie Aviva) i Generali. Zdobył wszechstronne doświadczenie w budowaniu, szkoleniu i zarządzaniu wielotysięczną siecią sprzedaży usług ubezpieczeniowych, finansowych i emerytalnych.

 

W czasie swej pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery. Jako dyrektor ds. szkoleń (w latach 1996-1998 w CU, 2003-2004 w Generali, 2009-2010 w Aviva) był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie a następnie utrzymanie systemów szkoleń, ścieżek rozwoju i kompetencji dla agentów i menedżerów. W ostatnim czasie inicjował wdrażanie kultury coachingowej w celu wsparcia kadry menedżerskiej w dużym projekcie wymagającym zmiany zachowań. Jako dyrektor ds. wsparcia struktur sprzedaży (w latach 1999-2002, 2005-2009 w CU obecnie Aviva) był członkiem ścisłego grona zarządzającego własną siecią sprzedaży. Był odpowiedzialny m.in. za planowanie i monitoring sprzedaży, umowy i systemy kompensacyjne, logistykę i administrację struktur.

 

Zdjęcia i biogramy członków Zarządu i Rady Nadzorczej Perfect NDF znajdą Państwo w dziale Grupa Perfect.

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).