Leszek Suchodolski

1 grudnia 2010 roku do zarządu Perfect NDF S.A. dołączył pan Leszek Suchodolski, który pełni w zarządzie funkcję wiceprezesa ds. rozwoju sieci sprzedaży. Wiceprezes Suchodolski, wspólnie z dyrektorem Jackiem Kasprzykiem, odpowiada w Perfect m.in. za rozwój struktur sprzedaży, zarządzanie menadżerami i budowanie wartości firmy na rynku finansowo-ubezpieczeniowym.

 

Szanowni Współpracownicy,

W imieniu zarządu Perfect NDF SA oraz rady nadzorczej, miło nam Państwa poinformować, że 1 grudnia 2010 roku do zarządu spółki dołączył pan Leszek Suchodolski, który pełni w zarządzie funkcję wiceprezesa ds. rozwoju sieci sprzedaży.

Pan Leszek Suchodolski, wspólnie z panem dyrektorem Jackiem Kasprzykiem, odpowiada w Perfect m.in. za rozwój struktur sprzedaży, zarządzanie menadżerami i budowanie wartości firmy na rynku finansowo-ubezpieczeniowym.

Chcielibyśmy również podkreślić, że pan Leszek Suchodolski wchodzi do Perfect NDF S.A. nie tylko jako członek zarządu i wiceprezes spółki, ale również jako wiodący akcjonariusz, wspólnik spółki oraz nasz równorzędny partner.

Oznacza to, że dalsze działania i plany jakie zostały postawione przez zarząd firmy, będą naprawdę wspólnymi celami, co stwarza ogromną szansę na powodzenie i realizację naszych celów.

Życzymy Panu Leszkowi dużo dobrych i pozytywnych relacji ze wszystkimi pracownikami i współpracownikami naszej firmy, wytrwałości i konsekwencji w działaniu, radości, optymizmu i satysfakcji z tego co powstanie, zachowania "ducha firmy nastawionej na ludzi" oraz samych sukcesów na nowej "niekorporacyjnej" drodze zawodowej.

Z wyrazami szacunku
Krzysztof Karżewicz
Prezes Zarządu
Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A.

 


Zdjęcia i biogramy członków Zarządu i Rady Nadzorczej Perfect NDF znajdą Państwo w dziale "Grupa Perfect"
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).