of prawne k

20 sierpnia Perfect NDF SA uruchomił własny Dział Ochrony Prawnej i Odszkodowań, zajmujący się reprezentowaniem interesów Klientów m.in. przy ubieganiu się o odszkodowania: osobowe, komunikacyjne OC, przesyłowe. Pozyskaliśmy do firmy prawników i likwidatorów szkód mających bardzo duże doświadczenie i specjalizujących się w tej tematyce.

 

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, we współpracy z zewnetrznymi kancelariami prawnymi, wprowadziliśmy  do Perfect NDF SA standardy i procedury obsługi Klientów, oparte na wysokiej jakości obsługi i wartościach dodanych, które będą nas pozytywnie wyrożniać na tle innych tego typu kancelarii.

Uruchomienie działu odszkodowań pod marką Perfect NDF SA pozwoli oferować naszym Klientom w pełni kompleksową i profesjonalną usługę doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego.

Wszystkie zgłoszenia i zapytania dotyczące odszkodowań prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).