whisky

W imieniu firmy Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe i Wealth Solutions, zapraszamy do skorzystania z możliwosci zainwestowania w nową linię biznesową opartą na whisky.

Subskrypcja trwa do 18 czerwca. Dla każdego Klienta możemy zbudować portfel złożony z whisky zakupionej na preferencyjnych warunkach. Szacowana stopa zwrotu z inwestycji – 30 procent rocznie.

 

Marka MO OR (w języku gaelickim oznacza "moje złoto") to efekt kilku lat pracy i doświadczeń zespołu World Whisky Index. Kolekcja bazuje na dużym potencjale inwestycyjnym świetnej jakości whisky łącząc go z prestiżem dzięki sposobie dostarczenia na rynek. Dzięki współpracy Wealth Solutions z World Whisky Index polscy inwestorzy mają dostęp do whisky butelkowanej w ramach tej luksusowej serii.

Kupujemy whisky w beczkach

Kupując whisky w beczkach, przed zabutelkowaniem, płacimy niższą cenę w przeliczeniu na butelkę, dzięki temu dla każdego Klienta możemy zbudować portfel złożony z whisky zakupionej na preferencyjnych warunkach.

Inwestujemy w najlepszą whisky

W obszarze naszego zainteresowania leży przede wszystkim whisky z najlepszych destylarni, które wiele lat temu zakończyły swoją działalność inwestor ma gwarancję, że whisky którą kupił będzie stopniowo znikać z rynku, a cena pozostałych w obrocie butelek będzie stale rosła.

Umożliwiamy dostęp do prestiżowej kolekcji

Marka MO ÒR to efekt kilku lat pracy i doświadczeń zespołu World Whisky Index. Kolekcja bazuje na dużym potencjale inwestycyjnym świetnej jakości whisky łącząc go z prestiżem dzięki profesjonalnemu i wyjątkowemu sposobowi butelkowania.

Zapewniamy możliwość płynnego wyjścia z inwestycji

Dzięki współpracy Wealth Solutions z World Whisky Index, jedynej na świecie platformie obrotu whisky, Klienci będą mieli możliwość sprzedaży swojej kolekcji lub jej części po cenie rynkowej.

Minimalna wpłata: 5.000 EUR
Początek subskrypcji: 10 maja 2010
Koniec subskrypcji: 18 czerwca 2010
Koniec okresu wpłat: 25 czerwca 2010
Zakup i butelkowanie whisky: Do 30 lipca 2010
Koniec inwestycji: Rekomendowany okres inwestycji - 3 lata

Więcej informacji (PDF - 289 KB)


Zapytaj o szczegóły doradcę Perfect NDF SA

Perfect NDF - logoWealth Solutions - logo

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).