Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka - logo

Spółka Perfect NDF S.A. jest beneficjentem dofinansowania unijnego, realizując dwa projekty w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: "Innowacyjność w doradztwie ubezpieczeniowo-finansowym na rzecz poprawy jakości życia oraz wzrostu przedsiębiorczości i zatrudnienia" i "Przygotowanie Spółki Perfect NDF S.A. do pozyskania zewnętrznego finansowania o charakterze udziałowym".

 
Działanie 8.2
Tytuł projektu: "Innowacyjność w doradztwie ubezpieczeniowo-finansowym na rzecz poprawy jakości życia oraz wzrostu przedsiębiorczości i zatrudnienia"

Podstawowe elementy projektu osadzają się na implementacji innowacyjnego rozwiązania informatycznego, wspierającego relacje z agentami (B2B), kompleksowość obsługi, crosseling oraz zarządzanie relacjami z klientem (mobilny CRM).

Dodatkowo projekt uzupełnia system nowoczesnej telefonii IP z funkcjonalnością pozwalającą na stworzenie własnego profesjonalnego call center oraz aplikacja wspomagająca obieg dokumentów związanych z wdrażanym zintegrowanym systemem zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9000 oraz 27000.

Przedmiotem dofinansowania w ramach powyższego projektu jest także szeroko rozumiany rozwój komputeryzacji spółki (system rozliczeniowy, infrastruktura lokalnych sieci komputerowych, serwer, innowacyjne stacje robocze, rozbudowa funkcjonalności strony www etc.).

Wartość projektu 500 000 zł - kwota wsparcia 295 000 zł (dane w zaokrągleniu).

 

Działanie 3.3.2
Tytuł projektu: "Przygotowanie Spółki Perfect NDF S.A. do pozyskania zewnętrznego finansowania o charakterze udziałowym"

Spółka otrzymała dofinansowanie na realizację projektu z poddziałania 3.3.2 ze środków EFRR w ramach POIG 2007-2013.

Celem realizacji projektu jest pozyskanie zewnętrznego finansowania o charakterze udziałowym (np. emisja publiczna na New Connect).

Wartość projektu 335 000 zł – kwota wsparcia 177 500 zł (dane w zaokrągleniu).

 

eurofundusze

 

© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).