Od 1 marca 2021 r. akcje Perfect NDF SA będą miały wyłacznie postać niematerialną

Ważne dla naszych akcjonariuszy: zgodnie z przepisami prawa akcje Spółki od marca 2021 będą miały wyłącznie postać niematerialną. Co to w praktyce oznacza i co musi zrobić każdy z Akcjonariuszy opisujemy w tym artykule.

 
Siedziba Perfect SA przy ul. Słonimskiego 6 w Gdańsku

Z powodu epidemii COVID-19 praca biura Perfect SA przy ul. Słonimskiego 6 w Gdańsku została ograniczona, co może się wiązać z utrudnieniami w kontakcie przy użyciu telefonów stacjonarnych. W związku z tym wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami 502 497 499 lub 502 818 802 bądź poprzez adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przepraszamy za niedogodności.

 
Siedziba Perfect NDF

Z początkiem lutego 2020 r. pożegnalismy się siedzibą przy ul. Abrahama w Gdańsku. Obecnie siedziba Perfect NDF SA mieści się w biurowcu przy ul. Abrahama 1A w Gdańsku Oliwie. To ten budynek, w którym od 2009 roku znajduje się nasze biuro, a nasi Klienci obsługiwani są w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i kredytów. Zmiana siedziby Spółki została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 
Ruch uliczny widziany z wnetrza samochodu

Od początku stycznia do końca czerwca 2018 r. wystawiliśmy naszym Klientom 4 tysiące polis majątkowych. Większość z nich to ubezpieczenia komunikacyjne, które zawsze były silną pozycją w naszej ofercie.

 
Ubezpieczenie na życie dla seniorów w ofercie Perfect

Do naszej oferty wprowadzamy wyjątkowe ubezpieczenie na życie: jest ono przeznaczone dla seniorów. W niektórych wariantach nie są nawet wymagane badania medyczne. Wyjątkową cechą tej oferty jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia nawet w bardzo dojrzałym wieku.

 
© 2006-2021  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).