Siedziba Perfect NDF

Z początkiem lutego 2020 r. pożegnalismy się siedzibą przy ul. Abrahama w Gdańsku. Obecnie siedziba Perfect NDF SA mieści się w biurowcu przy ul. Abrahama 1A w Gdańsku Oliwie. To ten budynek, w którym od 2009 roku znajduje się nasze biuro, a nasi Klienci obsługiwani są w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i kredytów. Zmiana siedziby Spółki została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 
Ruch uliczny widziany z wnetrza samochodu

Od początku stycznia do końca czerwca 2018 r. wystawiliśmy naszym Klientom 4 tysiące polis majątkowych. Większość z nich to ubezpieczenia komunikacyjne, które zawsze były silną pozycją w naszej ofercie.

 
Ubezpieczenie na życie dla seniorów w ofercie Perfect

Do naszej oferty wprowadzamy wyjątkowe ubezpieczenie na życie: jest ono przeznaczone dla seniorów. W niektórych wariantach nie są nawet wymagane badania medyczne. Wyjątkową cechą tej oferty jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia nawet w bardzo dojrzałym wieku.

 
Dawid Roman i Michał  Maciejewski z gdańskiego Oddziału Gerda Broker

Klienci Perfect NDF SA mogą obecnie lokować swoje środki finansowe w nowy, ukierunkowany na bezpieczeństwo sposób. Spółka nawiązała współpracę z firmą doradczą Gerda Broker, charakteryzującą się najwyższą dbałością o bezpieczeństwo Klienta. Dzięki rozszerzeniu oferty produktowej, nasi klienci mogą skorzystać na przykład z doskonale zabezpieczonych form lokowania kapitału ze stałą stopą procentową, a także innych, konkurencyjnych wobec funduszy, form inwestowania.

 
Statuetka Gepard Boznesu, proj. Katarzyna Pągowska

Miło nam poinformować, że Perfect NDF S.A. otrzymał nagrodę Geparda Biznesu w Konkursie Gepardy Biznesu 2015. Konkurs jest organizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, a głównym kryterium klasyfikacji jest kondycja ekonomiczna firm i określony wzrost ich wartości. Prezes Perfect NDF Krzysztof Karżewicz odbierze tytuł i statuetkę w czasie IV Kongresu Europejskiej Gospodarki 21 czerwca 2016 r. w Warszawie.

 
© 2006-2020  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).